Our customer reviews

Vavito

„Dnes je na trhu velká spousta poskytovatelů webových stránek, ale jsem velmi ráda, že jsem pro náš e-shop s dřevěnými hračkami Vavito vybrala právě Websnadno. Největší výhodu spatřuji v okamžité pomoci ať už se jedná o technickou pomoc či radu ohledně tvorby samotných stránek. Dále mimojiné poskytují v dnešní době velmi potřebnou responzivní funkci pro zobrazení webu na různě velkých obrazovkách. Tvorba webu je velmi intuitivní a v nabídce je také pěkný výběr šablon. S WebSnadno jsem velmi spokojena a doporučuji ho všem, kteří se rozhodli založit si webové stránky. ”
Ing. Veronika Pokorná

Mám Talent nakladatelství

„Pokud jde o tvorbu webových stránek, jsem naprostý laik. Můj obor je zcela jiný a kdybych se teď měla začít učit, jak se webové stránky dělají, byla by to pro mne ohromná ztráta času. Čas, který bych strávila snahou naučit se něco, co je pro mne španělskou vesnicí, bych navíc mohla strávit naopak prohlubováním znalostí a dovedností v oboru, ve kterém jsem dobrá a léta v něm již působím...” read more » Druhou možností je tedy najmout profesionála odborníka a nechat si webové stránky od něj udělat dle mého zadání. Bude to drahé a bude to mít jednu poměrně velkou nevýhodu - kvůli každé změně budu muset tohoto člověka volat. Chci i přes fakt, že jsem laik, být zcela soběstačná v obsluze svých webových stránek. Chci mít možnost si na ně dát kdykoliv cokoliv mne napadne a nemuset čekat na něčí pomoc. A chci to zvládat bez složitých manuálů, na které nemám čas. Ještě do nedávné doby se mi zdálo nemožné, aby něco těmto představám vyhovělo. Jsem velice ráda, že jsem objevila systém websnadno.cz. Tvorba webu je intuitivní a k mému velkému překvapení jsem neměla žádné problémy webové stránky vytvořit. A co víc, dokonce mám na stránkách také e-shop, o čemž se mi ani nezdálo! No a poslední, co mi skutečně hodně vyhovuje, je možnost tehnické podpory. Lidé na podpoře reagují rychle a skutečně problémy aktivně řeší. Měla jsem potíže s převedením domény a sama bych si s tím neporadila. Problém za mne technická podpora vyřešila. Věřím, že používáním systému websnadno.cz se naučím využívat jeho možnosti ještě lépe, než to zatím umím (používám to skutečně jen pár týdnů) a vytvářet stránky bude radost. Zatím jsem moc spokojená.”
Markéta Dočekalová

Indianhead

„Zabývám se sběratelstvím US militarií, předmětů a suvenýrů připomínajících stále osvobození českého západu v roce 1945 a v souvislosti s tím provozuji osobní webové stránky od roku 2006 prostřednictvím Websnadno. Nedávno jsem však přešel na novou verzi systému WebSnadno, které jsem zpočátku příliš nerozuměl. Postupně se seznamuji s jeho praktickým ovládáním a při stavbě webu oceňuji především moduly, s kterými se lehce pracuje. Velice děkuji všem, kteří systém WebSnadno vytvářejí a v neposlední řadě jeho technické podpoře, která mi vždy prakticky obratem pomohla!”
Ivan Rollinger

English1to1

„Velice ráda bych chtěla na tomto místě poděkovat za úžasný přístup a naprosto špičkovou technickou podporu. Jsem uživatelem stránek na WebSnadno od roku 2012. Jsem maximálně spokojená nejen s tím, jak vypadají, ale hlavně s technickou podporou, kterou jsem při tvorbě svých stránek využila. Dovolila bych si shrnout své hodnocení do třech slov – kvalita, příznivá cena, skvělé technické zázemí. Děkuji celému týmu WebSnadno.”
Hana Menclová

Dance Pivovar

„V Rychnově nad Kněžnou provozujeme úspěšný hudební a taneční klub DANCE PIVOVAR. Přehledné a aktuální webové stránky plné informací a novinek, které jsou plně funkční i v chytrých telefonech jsou pro nás prioritou. Redakční systém WebSnadno je velmi intuitivní a velmi dobře se v něm pracuje. I proto na něm postaveno několik dalších stránek.”
Ladislav Jasanský, provozovatel klubu

Petra Holubová - Energie koně

„Mé jméno je Petra Holubová - Energie koně, profesí jsem koučka osobního rozvoje a specializuji se na Prožitkový koučink s koňmi, Mentální trénink a Aroma-koučink. Před mnoha lety jsem zakládala svůj první web a využila WebSnadno.cz, byla jsem fascinovaná jednoduchostí, jasností a rychlým výsledkem i pro úplného laika. Nyní využívám WebSnadno a mé nadšení trvá. Díky WebSnadno mohu svým klientům předat informace rychle, přehledně a snadno, zároveň mi zůstává spousta času na samotnou práci, přípravu koní a vzdělávání se. Děkuji”
Petra Holubová

FotoStoryAS

„S WebĽahko spolupracujem cca zhruba 2 roky. WebĽahko je rýchly a jednoduchý nástroj určený pre Vašu kreativitu a zanecháva klientovy voľnú ruku. WebĽahko poskytuje svižné, príjemné a čerstvé pracovné rozhranie. Moduly sú intuitívné a máte veľa možností sa realizovať. Technická podpora má rýchle reakcie a riešenie požiadavkov. Cena je príjemná a pomer cena/výkon je nastavený naozaj rozumne. WebĽahko je dôležitým a rovnocenným partnerom FotostoryAS už dva roky a určite minimálne na ďalšie roky bude.”
Adam Simandel

Poltár Dukla Poltár

„Prvý web som vytvoril v roku 2007 cez wbl.sk. a už vtedy to bolo celkom fajn. Koncom roka 2018 som skúsil weblahko.sk. Priznám, bol som trochu nahnevaný, že opäť sa budem učiť niečo nové. Opak sa stal pravdou. Jednoduchá tvorba webu, premyslený systém do posledného detailu. Začnete a už sa od toho neodtrhnete, lebo budete nadšený ako rýchlo dokážete vytvoriť vlastný web. A čo je najdôležitejšie, správca, administrátor Vám pomôže vyriešiť problém, poradí s akoukoľvek otázkou.. Som nadmieru spokojný. Ďakujem celému tímu WebSnadno.”
Mgr. Pavol Hedvigy

Invira s.r.o.

„Za naši společnosti Invira s.r.o. chci poděkovat celému týmu WebSnadno, za skvělou práci na službě pro tvorbu webových stránek. Dlouho jsme hledali platformu, která by umožnila tento web nejen vytvořit, ale také jej průběžně spravovat. Uživatelsky velice přívětivé prostředí, jasný a rychlý postup při tvorbě a také při následném spravování nás přesvědčilo o využití řešení právě od WebSnadno. Toto rozhraní doporučuji Všem, kteří v této uspěchané době hledají rychlou pomoc při tvorbě webových stránek.”
Ing. Viktor Pokorný, Ph.D.

Vladimír Rimbala

„Jmenuji se Vladimír Rimbala a zabývám se tvorbou různorodých výtvarných děl. Své díla potřebuji prezentovat na internetu a systém WebSnadno mi v tomto značně ulehčuje práci. Nejenom, že má propracovaný modul fotogalerie, ale také mi umožňuje spravovat webové stránky v různých jazykových mutacích. Musím také vyzdvihnout snadné a přehledné ovládání systému, které i mi (počítačovému laikovi) vyhovuje.”
Vladimír Rimbala

Hotel Kobylka

„V Hotelu Kobylka ve Vysokém Mýtě se snažíme o poskytování velmi kvalitních ubytovacích služeb za příznivou cenu. Obdobný přístup očekáváme také u svých partnerů. Systém pro tvorbu webů WebSnadno je kvalitní nástroj, ve kterém jsme si jednoduše vytvořili přehlednou prezentaci našeho hotelu. ”
Ladislav Jasanský, majitel hotelu

Magazín iStrakonice

„Magazín iStrakonice.cz je o Strakonicích, jaké skutečně jsou. Publicistický a investigativní magazín zabývající se hlavně politickou a ekonomickou situací ve městě. Ve světle důkazů a faktů. Magazín provozujeme na redakčním systému WebSnadno. Před jeho nasazením jsme otestovali srovnatelné systémy a WebSnadno jednoznačně vyhrál. Zejména jednoduchostí použitím a mnoha moduly. Dá se vytvořit jak jednoduchý web s mnoha funkcemi a obchodem, tak i rozsáhlý web s množstvím textů na bázi zpravodajského serveru, vícenásobným vnořením odkazů a se správou uživatelů – čtenářů, což je náš případ.”
Karel Janský