Referencie našich zákazníkov.

Dance Pivovar

„V Rychnově nad Kněžnou provozujeme úspěšný hudební a taneční klub DANCE PIVOVAR. Přehledné a aktuální webové stránky plné informací a novinek, které jsou plně funkční i v chytrých telefonech jsou pro nás prioritou. Redakční systém PageRide je velmi intuitivní a velmi dobře se v něm pracuje. I proto na něm postaveno několik dalších stránek.”
Ladislav Jasanský, provozovatel klubu

Mám Talent nakladatelství

„Pokud jde o tvorbu webových stránek, jsem naprostý laik. Můj obor je zcela jiný a kdybych se teď měla začít učit, jak se webové stránky dělají, byla by to pro mne ohromná ztráta času. Čas, který bych strávila snahou naučit se něco, co je pro mne španělskou vesnicí, bych navíc mohla strávit naopak prohlubováním znalostí a dovedností v oboru, ve kterém jsem dobrá a léta v něm již působím...” čítaj viac » Druhou možností je tedy najmout profesionála odborníka a nechat si webové stránky od něj udělat dle mého zadání. Bude to drahé a bude to mít jednu poměrně velkou nevýhodu - kvůli každé změně budu muset tohoto člověka volat. Chci i přes fakt, že jsem laik, být zcela soběstačná v obsluze svých webových stránek. Chci mít možnost si na ně dát kdykoliv cokoliv mne napadne a nemuset čekat na něčí pomoc. A chci to zvládat bez složitých manuálů, na které nemám čas. Ještě do nedávné doby se mi zdálo nemožné, aby něco těmto představám vyhovělo. Jsem velice ráda, že jsem objevila systém pageride.cz. Tvorba webu je intuitivní a k mému velkému překvapení jsem neměla žádné problémy webové stránky vytvořit. A co víc, dokonce mám na stránkách také e-shop, o čemž se mi ani nezdálo! No a poslední, co mi skutečně hodně vyhovuje, je možnost tehnické podpory. Lidé na podpoře reagují rychle a skutečně problémy aktivně řeší. Měla jsem potíže s převedením domény a sama bych si s tím neporadila. Problém za mne technická podpora vyřešila. Věřím, že používáním systému pageride.cz se naučím využívat jeho možnosti ještě lépe, než to zatím umím (používám to skutečně jen pár týdnů) a vytvářet stránky bude radost. Zatím jsem moc spokojená.”
Markéta Dočekalová

Magazín iStrakonice

„Magazín iStrakonice.cz je o Strakonicích, jaké skutečně jsou. Publicistický a investigativní magazín zabývající se hlavně politickou a ekonomickou situací ve městě. Ve světle důkazů a faktů. Magazín provozujeme na redakčním systému PageRide. Před jeho nasazením jsme otestovali srovnatelné systémy a PageRide jednoznačně vyhrál. Zejména jednoduchostí použitím a mnoha moduly. Dá se vytvořit jak jednoduchý web s mnoha funkcemi a obchodem, tak i rozsáhlý web s množstvím textů na bázi zpravodajského serveru, vícenásobným vnořením odkazů a se správou uživatelů – čtenářů, což je náš případ.”
Karel Janský

Invira s.r.o.

„Za naši společnosti Invira s.r.o. chci poděkovat celému týmu PageRide, za skvělou práci na službě pro tvorbu webových stránek. Dlouho jsme hledali platformu, která by umožnila tento web nejen vytvořit, ale také jej průběžně spravovat. Uživatelsky velice přívětivé prostředí, jasný a rychlý postup při tvorbě a také při následném spravování nás přesvědčilo o využití řešení právě od PageRide. Toto rozhraní doporučuji Všem, kteří v této uspěchané době hledají rychlou pomoc při tvorbě webových stránek.”
Ing. Viktor Pokorný, Ph.D.

2 Lišky

„Ke službě PageRide jsme přišli s nedůvěrou. Přišli jsme ale na to, že je to to nejlepší, co nás mohlo potkat, jednoduché ovládání, okamžitá kontrola statistik, snadné tvoření webu. To ani nemluvím o geniálním způsobu skládání modulů. Nejvíc si vážím technické podpory, která mi vždy vyšla vstříc i přes moje přihlouplé dotazy, navíc jsem si mohl sestavit i vlastní balíček služeb, nikdy jsem nic podobného neviděl. :) Zkrátka pro mě, jako pro amatéra byla služba PageRide ta nejlepší volba co jsem mohl udělat a já Vám tímto ještě jednou děkuju! Dox”
Dox a Tucy - 2 lišky

Hotel Kobylka

„V Hotelu Kobylka ve Vysokém Mýtě se snažíme o poskytování velmi kvalitních ubytovacích služeb za příznivou cenu. Obdobný přístup očekáváme také u svých partnerů. Systém pro tvorbu webů PageRide je kvalitní nástroj, ve kterém jsme si jednoduše vytvořili přehlednou prezentaci našeho hotelu. ”
Ladislav Jasanský, majitel hotelu

Rodinný klub Katka

„Rodinný klub Katka nabízí prostor, zázemí i programy pro rodiče s dětmi od 0 - 6 let a také pro mladší školní děti. Webová stránka nám umožňuje lepší komunukaci s rodiči, zveřejnění programu, fotek z akcí a mnoho dalšího. Jsme dobrovolná organizace a nemám zdroje financovat vytvoření webových stránek u drahých firem. Velmi proto oceňujeme levnou, jednoduchou a při tom kvalitní možnost spravovat stránky přes službu jako je PageRide. Děkujeme.”
Mgr. Magdaléna Balcarová

Vladimír Rimbala

„Jmenuji se Vladimír Rimbala a zabývám se tvorbou různorodých výtvarných děl. Své díla potřebuji prezentovat na internetu a systém PageRide mi v tomto značně ulehčuje práci. Nejenom, že má propracovaný modul fotogalerie, ale také mi umožňuje spravovat webové stránky v různých jazykových mutacích. Musím také vyzdvihnout snadné a přehledné ovládání systému, které i mi (počítačovému laikovi) vyhovuje.”
Vladimír Rimbala
Zavrieť Kontakt

Kontaktný formulár

Kontaktná adresa

Sídlo

Tomáš Růžička
Malánky 1919/45
748 01 Hlučín
Česká republika
IČO: 73907553
DIČ: CZ8110245473 (platca DPH)
Výpis z živnostenského registra

Korešpondenčná adresa

Tomáš Růžička
Mírové náměstí 6/6
748 01 Hlučín
Česká republika

Vaše otázky pokladajte prosím iba cez Kontaktný formulár. Odpovieme čo najrýchlejšie to pôjde.
Možnosti bankového spojenia nájdete vo svojej administrácii po založení objednávky.

Zavrieť Prihlásiť